Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Los Dragos del Norte - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de la Cruz
Los Dragos del Norte
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
1050 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Poloha
Na severním pobřeží ostrova, 90 km od letiště, v turistické zóně Puerto de la Cruz.
Sport
V komplexu je posilovna (zdarma), kulečník na mince (momentálně v opravě), na pláži nabídka vodních sportů, rybolov. Nejbližší golfové hřiště La Rosaleda je vzdáleno cca 5 km.
Vybavení objektu
Komplex nabízí 24 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, internetové terminály a Wi-Fi zóna (oboje za poplatek), restaurace, bar, společenská místnost s TV, malý obchod, služby prádelny, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase se nachází bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky.
Apartmán – 1 ložnice
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač), pohovka, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC, balkon. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u Apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě nebo 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.
Obchody
V okolí hotelu jsou různé restaurace, bary a obchody. Velké nákupní centrum Al Campo – La Villa je cca 2,5 km od komplexu.
Pláž
Pláž s černým pískem Playa Jardín se nachází cca 1 km od apartmánů, přírodní bazény Lago Martiánez asi 2 km (placené vstupné).
Internetové stránky
www.hoteles-losdragos.com
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.