Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
El Sombrerito - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Lanzarote
El Sombrerito
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Poloha
Apartmány se nachází na ostrově La Graciosa (rozloha 27 km2), který je součástí souostroví Chinijo, severně od Lanzarote. Celý ostrov byl prohlášený za přírodní rezervaci. Nabídka je určená všem, kteří hledají dovolenou na klidném místě, v krásném prostředí méně známého ostrova. V ceně zájezdu jsou zahrnuté transfery z letiště do přístavu (Lanzarote – Orzola), plavba lodí (cca 20 min. na ostrůvek La Graciosa/Caleta del Sebo), do apartmánu a zpět.

Zájezd na ostov Graciosa je realizován s přejezdem lodí z ostrova Lanzarote. Na ostrově Graciosa není informační kniha ani osobně k dispozici delegát Canaria travel.
Vybavení objektu
V nabídce je 7 apartmánů (5 sousedících a 2 samostatné), nemají recepci a spravuje je majitel, který je hostům během pobytu k dispozici. Vedle komplexu je půjčovna kol a ostatní služby.
Apartmán – 1 ložnice
Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, toustovač, sporák, varná konvice), televize se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení k internetu (mimo apartmánu č. 6), žehlička, koupelna s WC a vysoušečem vlasů (výměna ručníků každý druhý den). Balkon nebo terasa mají většinou výhled na moře.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice, má navíc druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.
Obchody
V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází obchůdky, pekárna, lékárna, bary a restaurace, banka.
Pláž
Apartmány leží 30 m od krásné pláže se světlým pískem.
Internetové stránky
www.elsombrerito.com
Sport
V okolí je možnost rybaření, potápění, trekkingu, výletů na kole, autem nebo lodí.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.