Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Cala Nova - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Gran Canaria - Puerto Rico
Cala Nova
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Poloha

Cala Nova apartmány jsou situovány na kopci jihozápadního pobřeží ostrova Grand Canaria v letovisku Puerto Rico. Cala nova nabízí výhled na skalnaté pobřeží umístěny s výhledem na Atlantický oceán nebo na okolní přírodu a budovy. Apartmány se nacházejí přibližně 15 minut chůze od široké písečné pláže s molem.

Ubytování

K dispozici jsou: jednoložnicové apartmány jsou k dispozici pro 1 - 4 osob.

Cala Nova Apartments nabízejí ubytování s kompletně zařízeným kuchyňským koutem (lednička, dvouplotýnka, kuchyňské nádobí, rychlovarná konvice). Každý pokoj má balkon nebo terasu. V Aparmány se nachází kuchyňský stůl se židlemi buď přímo v apartmánu nebo na balkoně.

Služby hotelu

Vyhřívaný bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, písečné pláže pro vodní sporty a venkovní sportovní aktivity v blízkém okolí. Pro děti: Dětská herna a rekreační místnost s hracími automaty a kulečníkovým stolem pro teenagery. 24 hodinová recepce, úklidová služba, směnárna, internetové připojení, telefonní a faxové služby, půjčovny aut, prodej a organizování výletů a 24 hodinový obchůdek přímo v Aparmán.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy.

Apartmány s vlastním stravováním; bar nabízí občerstvení, různá jídla a nápoje, promítání filmů a sportů a také nabízí živé večerní představení prostřednictvím animátorů.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.