Blue Sea Le Tivoli, Maroko, Agadir, 31.3.2017, Polopenze
Blue Sea Le Tivoli
LM
Termín:
31.3. – 7.4.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:101889045
14 658 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

600 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Popis hotelu

Poloha

Hotel Blue Sea Le Tivoli, který je zařízený v tradičním marockém stylu, s charakteristickým interiérem v maurském stylu, se nachází ve vzdálenosti cca 500 m od široké písečné pláže (přes ulici). Do turistického centra Agadiru je to cca 600 m. Nejbližší okolí nabízí široký výběr barů, restaurací a obchodů. Poloha hotelu na kopci poskytuje nádherný výhled.

Pokoje

Hotel Blue Sea Le Tivoli má 280 klimatizovaných pokojů, rozdělených do čtyř budov, které jsou umístěné doprostřed zeleně, pokoje dvou a třílůžkové (přistýlka formou další rozkládací pohovky nebo jedné postele). TV se satelitním příjmem, koupelna se sprchovým koutem a WC. Lednička (v závislosti na dostupnosti) je dodána do pokoje na vyžádání (zdarma) a trezor za příplatek (cca 25 MAD/den).

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, připojení k internetu Wi-Fi v lobby zdarma, 2 výtahy v každé budově, mezinárodní a marocká restaurace a la carte restaurace, 2 bary, včetně 1 u bazénu, velký sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma).

Strava

Snídaně a večeře formou pestrého bufetu (v zimě je večeře servírována u stolu). Zákazníci mají také možnost využít restaurace a baru: Restaurace Le Capri, která nabízí mezinárodní kuchyni, restaurace Marjana v maurském designu, která se specializuje na pokrmy marocké kuchyně jako harira atd. a bar Le Pelican, který se nachází u bazénu, poskytuje stravu a la carte a nápoje pro lidi u bazénu (v zimě uzavřen).

Sport a zábava

Hotel Blue Sea Le Tivoli provozuje animační program pro děti i dospělé (v létě) u bazénu, každý den kromě neděle hudební vystoupení na živo. Zdarma: posilovna, basketbal a fotbal. Půjčovna sportovního vybavení je za dodatečný poplatek (cca 10 MAD/hod.), k dispozici jsou také dva tenisové kurty (cca 75 MAD/hod.). Spa: parní lázeň, sauna, jacuzzi, masáže (podrobný ceník je k dispozici na recepci).

Místní kategorie

****

Náš názor

Hotel Blue Sea Le Tivoli je zařízen v marockém stylu s vysokou úrovní služeb. Je velmi oblíbený.

Jiné

www.blueseahotels.com

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK. Aktuální časy letů zkontrolujte na http://r.pl/rozkladyDen druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště. Návrat do Polska.Poznámky k programu

Odlety z:
Varšavy a Katovic. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK. Aktuální časy letů zkontrolujte na http://r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní (cena cca 74 EUR)

Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Celodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Koutoubija, Bahia Palace a jediné náměstí na světě Jemaa el Fna, kde se můžete setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštkyněmi. V Marrákeši vás také zveme na večeři v marocké restauraci a na procházku po medině (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agadiru.DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT (cena cca 55 EUR)

Atraktivní cesta terénními auty na jih od Agadiru až po region Souss-Massa. Na programu je: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine v pohoří Antiatlas, Národní park Souss Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, "malá sahara" a na konec návštěva řemeslné dílny v opevněném městečku Tiznit, které se nazývá hlavním městem stříbra. Na závěr oběd v berberské restauraci.RYBOLOV (cena cca 39 EUR)

Celodenní plavba lodí na moři. Budete mít možnost lovit (v létě lze chytit i žraloka), opalovat se, nebo se dokonce koupat. Během cesty chutné jídlo z čerstvých ryb a mořských plodů.SAFARI BOU JERIF - 2 denní (cena cca 150 EUR)

Dvoudenní expedice jeepy na jih Maroka. Přejezd divokými plážemi, pobyt a oběd v Legzira Beach - známá pláž s obřími červenými skalními oblouky. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývala španělská enkláva), tvrz Cizinecké legie, lov škorpiónů. Nocleh na poušti v pevnosti Bou Jerif. Následující den návštěva trhu velbloudů v Guelmim, přejezd k úpatí hor Antiatlasu, pobyt v opevněném městě Tiznit, prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. V ceně: nocleh, 2 obědy, večeře a snídaně.MALEBNÉ MĚSTEČKO ESSAOUIRA (cena cca 45 EUR)

Výlet do jednoho z nejkrásnějších městeček u pobřeží Atlantiku. Uvidíme rybářský přístav a bastion Scala de Ville. Projdeme se po židovské čtvrti Mellah a po křivolakých uličkách mediny. Essaouiru proslavily výrobky ze dřeva tújí a ze stříbra.VYSOKÝ ATLAS - IMMOUZER (cena cca 60 EUR)

Výlet jeepy do pohoří Vysoký Atlas. Trasa vede přes Rajské údolí, berberské vesnice až do městečka Immouzer, které je známé díky svým vodopádům. Uvidíte překrásnou různobarevnou vysokohorskou krajinu a kaňony. Na konci výletu Vás čeká oběd v restauraci s výhledem na krásné panorama hor.JÍZDA NA VELBLOUDOVI NEBO NA KONI (cena cca 25 EUR)

Možnost exotické projížďky na velbloudovi nebo na koni. Výhodou je také zajímavá cesta vedoucí přes prosté berberské osady, eukalyptové háje a údolí řeky Souss, kde s trochou štěstí můžete vidět růžové plameňáky!Upozornění! Prohlídky jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není CK, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb, také stanovuje ceny a podmínky výletů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem výletů. Min počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava podle popisu ubytování, péče polského delegáta, balíček pojištění TU Europa - verze standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jiná než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a další osobní výdaje.

Jiné

Obecné informaceMěna

MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.Spropitné

Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.Vízum

Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně šesti měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum.Čas

- 1 hodina času oproti českému času.Orientační ceny

Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.Pošta

Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.Telefony

Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.Agadir

Agadir se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300m a dlouhá cca 8 km! Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Go Afrika s.r.o., IČ 26859220.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK