The Three Corners Triton Empire, Egypt, Hurghada, 21.1.2017, Polopenze

The Three Corners Triton Empire starstarstar

The Three Corners Triton Empire
Termín:
21.1. – 28.1.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:108858083
12 700 Kč (-0 %)
Poloha
Starší hotel – součást holandského řetězce Three Corners – přímo v centru Hurghady – Dahar. Vhodné pro klienty, kterým vyhovuje bezprostřední blízkost centra města i arabského souku (cca 10 minut pešky).
Poloha: 8 km od letište v Hurghade, v centru Hurghady – Dahar, cca 10 minut pešky od starého centra – s obchody, 10 minut jízdy od centra Hurghady-Sakkala.
Vybavení pokoje
Vkusne zarízené pokoje se starším nábytkem, s klimatizací, koupelnou, WC, telefonem, TV, lednickou, balkonem nebo terasou. Cestovní kancelár nemá vliv na pridelování jednotlivých pokoju.
Vybaveni hotelu
Hlavní restaurace, italská restaurace, belgická restaurace, kavárna, bar, bar u bazénu, diskotéka, obchudky, konferencní místnost, masáže, 2 vnitrní bazény, z nichž jeden je v prízemí a druhý v prvním patre hotelu, detský bazén, detské hrište, stolní tenis, biliard a vodní sporty na pláži. Prímo v hotelu je pobocka Egyptské národní banky, kde je možno menit peníze za výhodný kurs. Hosté mohou využívat všechny služby sesterského hotelu Three Corner Triton Empire Beach.
Maximalni obsazenost

Maximální obsazenost:

3 dospělé osoby

2 dospělé osoby + dítě

Nase hodnoceni
***
Oficiální hodnocení
***
Pláž
Písecná pláž leží ve vzdálenosti cca 200 m u sesterského hotelu Three Corners Triton Empire Beach. Slunecníky, lehátka, matrace a plážové osušky jsou zdarma. Doporucujeme boty do vody.
Stravování
Polopenze nebo all inclusive.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Maxi Reisen s.r.o., IČ 61054143.

Děkujeme Vám, že jste si pro výběr své dovolené zvolili naši cestovku. Po odeslání této nezávazné rezervace ověříme dostupnost zájezdu, spojíme se s Vámi pro další informace a potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena zájezdu Vám bude potvrzena naším pracovníkem.
Ověříme pro Vás aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu, dostupnost zájezdu a maximum možných slev. Nabídka zájezdů platí do vyprodání kapacit. 


Následně Vás budeme kontaktovat, v co nejkratší možné době.

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK