The Three Corners Triton Empire, Egypt, Hurghada, 14.1.2017, Polopenze

The Three Corners Triton Empire starstarstar

The Three Corners Triton Empire
Termín:
14.1. – 21.1.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:108858081
12 700 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Starší hotel – součást holandského řetězce Three Corners – přímo v centru Hurghady – Dahar. Vhodné pro klienty, kterým vyhovuje bezprostřední blízkost centra města i arabského souku (cca 10 minut pešky).
Poloha: 8 km od letište v Hurghade, v centru Hurghady – Dahar, cca 10 minut pešky od starého centra – s obchody, 10 minut jízdy od centra Hurghady-Sakkala.
Maximalni obsazenost

Maximální obsazenost:

3 dospělé osoby

2 dospělé osoby + dítě

Nase hodnoceni
***
Oficiální hodnocení
***
Pláž
Písecná pláž leží ve vzdálenosti cca 200 m u sesterského hotelu Three Corners Triton Empire Beach. Slunecníky, lehátka, matrace a plážové osušky jsou zdarma. Doporucujeme boty do vody.
Stravování
Polopenze nebo all inclusive.
Vybavení pokoje
Vkusne zarízené pokoje se starším nábytkem, s klimatizací, koupelnou, WC, telefonem, TV, lednickou, balkonem nebo terasou. Cestovní kancelár nemá vliv na pridelování jednotlivých pokoju.
Vybaveni hotelu
Hlavní restaurace, italská restaurace, belgická restaurace, kavárna, bar, bar u bazénu, diskotéka, obchudky, konferencní místnost, masáže, 2 vnitrní bazény, z nichž jeden je v prízemí a druhý v prvním patre hotelu, detský bazén, detské hrište, stolní tenis, biliard a vodní sporty na pláži. Prímo v hotelu je pobocka Egyptské národní banky, kde je možno menit peníze za výhodný kurs. Hosté mohou využívat všechny služby sesterského hotelu Three Corner Triton Empire Beach.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Maxi Reisen s.r.o., IČ 61054143.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK