Hotel Natali, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos, 12.1.2017, Polopenze
Hotel Natali
Termín:
12.1. – 19.1.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:105510685
12 106 Kč (-20 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
TORREMOLINOS je vyhledávaným letoviskem s krásnými písčitými plážemi, táhnoucími se v délce několika kilometrů s moderními hotely. Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním střediskem Benalmadena Costa. Subtropické středomořské klima s průměrnými letními teplotami nad 30 °C řadí oblast Costa del Sol mezi nejvyhledávanější turistické oblasti Evropy. Torremolinos se nachází jen 15 km od letiště Malaga. Kontrast k moderním hotelům vytváří půvabná rybářská čtvrť La Carihuela. Pěší promenáda s restauracemi, cukrárnami a obchody vede kolem širokých písčitých pláží. Ve městě najdete zábavní parky Aqualand a Crocodiles park, nedaleko je i golfové hřiště Torrequebrada. Torremolinos je výhodným výchozím místem pro návštěvu Malagy s jejími hlavními památkami - maurským hradem Alcazaba a hradem Gibralfaro. Hotel Natali byl renovován v roce 2008, je plně klimatizován, á 11 pater a 415 pokojů. Hotel je situován 150 m od centra města a asi 600 m od pláže. Hosté mají snídaně, obědy i večeře formou bufetu.
Vybavení
V hotelu je hala s recepcí v provozu 24 hodin denně, kde je k dispozici zavazadlová místnost a směnárna, obchod se suvenýry, kavárna, kadeřnictví a noční klub s diskotékou. Další vybavení hotelu: místnost na hraní pro děti, herna pro dospělé, TV místnost, místnost pro konference, 3 bary a 2 restaurace. Bazén pro dospělé a děti se sluneční terasou, lehátky a barem, zahrada a dětské hřiště, restaurace, bar, disko, obchůdek, půjčovna aut, kulečník, stolní tenis, tělocvična, internet, kadeřnictví. Zábavní programy, miniklub.
Ubytování
Dvojlůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek. Koupelna a WC, balkón, TV-SAT, telefon a sejf (poplatek).
Stravování
Stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně. Pobyty s polopenzí, plnou penzí nebo s all inclusive.
Pláž
Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný.
Doprava
DOPRAVA LETECKY
Doprava na pobřeží COSTA DEL SOL do letovisek: Torremolinos, Benalmadena Costa, Fuengirola
Odlety z Prahy do Malagy ve večerních hodinách, odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci).
Cena dopravy ve výši 8.990 Kč je započtena v ceně zájezdu s leteckou dopravou. V ceně jsou transfery do na místo ubytování. Cena dopravy pro dítě mladší 2 let: 1.790 Kč.
Transfer je společný. Individuální transfer - ceny na vyžádání.
K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání).Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.).
Poznámka
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout tranzitní noclehy po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání) nebo v severním Španělsku (Casta Brava-Costa Maresme-Costa Dorada). Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.).
V ceně
Pobyt v hotelu s polopenzí na uvedený počet nocí, služby delegáta. Delegátský servis je garantovaný v termínu cca od 04.05. do 26.10., mimo toto období je v ceně pouze asistence na telefonu. Výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.
Slevy
V cenách jsou aplikovány následující slevy: 1. dítě 2-12,99 let na přistýlce - pobyt ZDARMA 2. dítě 2-12,99 let na přistýlce se slevou 50%. Dospělý na přistýlce: SLEVA Z POBYTU 25 %. Časová sleva 6 % při nákupu do 28.02. Časová sleva 4 % při nákupu do 30.04. Další jiné slevy až 5% (senior, studenti a učitelé, zdravotníci, invalidé, ...).
Příplatky
Cestovní pojištění:
Pořadatelem tohoto zájezdu je CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK