Cala Nova, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Puerto Rico, 9.5.2017, Bez stravy
Cala Nova
Termín:
9.5. – 16.5.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Krakow)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:111170130
10 964 Kč (-0 %)
Poloha

Cala Nova apartmány jsou situovány na kopci jihozápadního pobřeží ostrova Grand Canaria v letovisku Puerto Rico. Cala nova nabízí výhled na skalnaté pobřeží umístěny s výhledem na Atlantický oceán nebo na okolní přírodu a budovy. Apartmány se nacházejí přibližně 15 minut chůze od široké písečné pláže s molem.

Ubytování

K dispozici jsou: jednoložnicové apartmány jsou k dispozici pro 1 - 4 osob.

Cala Nova Apartments nabízejí ubytování s kompletně zařízeným kuchyňským koutem (lednička, dvouplotýnka, kuchyňské nádobí, rychlovarná konvice). Každý pokoj má balkon nebo terasu. V Aparmány se nachází kuchyňský stůl se židlemi buď přímo v apartmánu nebo na balkoně.

Služby hotelu

Vyhřívaný bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, písečné pláže pro vodní sporty a venkovní sportovní aktivity v blízkém okolí. Pro děti: Dětská herna a rekreační místnost s hracími automaty a kulečníkovým stolem pro teenagery. 24 hodinová recepce, úklidová služba, směnárna, internetové připojení, telefonní a faxové služby, půjčovny aut, prodej a organizování výletů a 24 hodinový obchůdek přímo v Aparmán.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy.

Apartmány s vlastním stravováním; bar nabízí občerstvení, různá jídla a nápoje, promítání filmů a sportů a také nabízí živé večerní představení prostřednictvím animátorů.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Vlastní strava - Self Catering (SC), transfer letiště - hotel - letiště, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Děkujeme Vám, že jste si pro výběr své dovolené zvolili naši cestovku. Po odeslání této nezávazné rezervace ověříme dostupnost zájezdu, spojíme se s Vámi pro další informace a potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena zájezdu Vám bude potvrzena naším pracovníkem.
Ověříme pro Vás aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu, dostupnost zájezdu a maximum možných slev. Nabídka zájezdů platí do vyprodání kapacit. 


Následně Vás budeme kontaktovat, v co nejkratší možné době.

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK